Oczyszczenie z toksyn

Po zimie nasza skóra często jest zmęczona, szara i przesuszona. Na jej niedostateczne nawilżenie wpływ mają warunki, w jakich najczęściej przebywamy zimą.

Ogrzewane pomieszczenia i niedostatecznie nawilżone powietrze – to główni winowajcy odpowiedzialni za zły stan naszej skóry po zimie. Rozwiązaniem mogą być dobrze zamontowane wentylatory https://www.nagrzewnice-sklep.pl/pl/katalog/wentylatory . Wiosną szczególnie powinniśmy zadbać o to, by zregenerować twarz, to na niej bowiem zmęczenie i niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych odbijają się najbardziej.

W dzień najlepiej postawić na nawilżający, ale lekki krem do twarzy – ważne, by utrzymał się na nim makijaż i by nasza skóra przez cały dzień wyglądała dobrze. W bardziej odżywczy krem warto zaopatrzyć się z kolei na noc.

To właśnie wtedy nasza skóra, odpoczywając, chłonie najwięcej składników odżywczych i regeneruje się najgłębiej. Warto też zainwestować w maski nawilżające, które stosuje się 2-3 razy w tygodniu, a ich nałożenie zawsze poprzedzać peelingiem – pozwoli on na usunięcie zrogowaciałego naskórka, poprawi krążenie krwi i pozwoli na głębsze wniknięcie kosmetyku.

Kosmetyki dla mężczyzn: Bond, Korsarz, Barbero www.rrd.org.pl