Messenger jako doskonałe narzędzie komunikacji

Codzienna komunikacja w Internecie została zdominowana już nawet nie tyle przez wysyłanie e-maili, co poprzez pisanie wiadomości na Facebooku. Istnieje aplikacja, która znacząco ułatwi nam korzystanie z facebookowego czata.

Tą aplikacją, która znacząco ułatwia internetową komunikację, jest Messenger. Przeglądarkowa wersja facebooka często robi nieprzyjemne niespodzianki, czy to „wieszając” telefon czy to znacząco spowalniając jego działanie.

Dodatkowo pisanie wiadomości poprzez zwykłą wersję Facebooka jest niewygodne. Messenger przystosowany jest tylko i wyłącznie do wysyłania wiadomości facebookowych.

Możemy się dzięki niemu także łączyć na zasadzie przypominającej Skype’a, według wytycznych obowiązujących na Facebooku. Widzimy kto jest online, kiedy ostatni raz ktoś był na czacie i bez problemów odbieramy wszelkie wiadomości.

Co bardzo ważne, Messenger nie nadwyręża naszego pakietu internetowego. Nawet, jeśli wykorzystamy limit i nasza internet mobilny działa na znacząco zmniejszonych obrotach, to opisywana aplikacja nie powinna sprawiać większych trudności w działaniu.

agile www.city-led.pl