Znajdź pracę i daj pracę

Wśród serwisów społecznościowych, w Polsce wciąż największą popularnością cieszą się te związane z komunikacją i zabawnymi treściami, takie jak Facebook, snapchat czy Instagram. W Stanach Zjednoczonych bardzo popularny jest także Linkedin.

To serwis społecznościowy, który może być traktowany jako okno wystawowe na świat pracodawców. Tworząc na nim swoje bezpłatne konto tworzymy właściwie nasze Curriculum Vitae.

Przed potencjalnym pracodawcą chwalimy się naszym doświadczeniem zawodowym, ukończonymi szkołami, zdobytymi kursami czy wykonanymi projektami. Na naszym profilu możemy pokazać wszystko, czym chcielibyśmy się pochwalić przed przyszłym szefem.

Linkedin to także popularne miejsce wśród pracodawców, którzy nie zawsze otwierają rekrutacje, ale szukają talentów poprzez przeglądanie ich profili na tymże serwisie społecznościowym. Opcje wyszukiwania pomagają znaleźć osoby, które idealnie nadają się do danej funkcji, mają zadowalające doświadczenie, a ich poziom wykształcenia zgodny jest z wymaganiami.

apartamenty Jurata - e-turysta