Człowiek Zombie

Człowiek Zombie to niekwestionowana gwiazda i wielki autorytet dla wszystkich fanów tatuażu. Ten młody mężczyzna pokrył niemal całe swoje ciało tatuażami, dzięki czemu mógł upodobnić się do zombie.

Jego ciało jest jednak porównywane do działa sztuki, niewątpliwie, wszystkie jego tatuaże, złączone w jeden, robią naprawdę duże wrażenie. Rick Genest pochodzi z Kanady, pracuje jako model, a tatuaże robi sobie od ponad ośmiu lat.

Jego sława rozpoczęła się od gościnnego wystąpienia w teledysku Lady Gagi „Born this way”, który obejrzało kilkaset milionów ludzi na całym świecie. Ciało Zombie Boy’a jest pokryte tatuażami w taki sposób, że przypomina ludzki szkielet.

To efekt pracy wielu piercerów, kilku lat planowania i wielu pomysłów. Pokrycie niemal całego ciała tatuażami było bolesne, jednak jak mówi sam Rick, po pewnym czasie ból stał się niemal nieodczuwalny.

Ciało Zombie Boy’a jest obecnie jednym z najbardziej zmodyfikowanych ciał na całym świecie. Pokrywa około 95% całej skóry, łącznie z głową i twarzą.

odżywka do rzęs delia www.oswietleniemiasta.pl www.staremiasto-wroclaw.pl