Technologie zatrzymują nas w domu

Można powiedzieć, że owszem technologie i ich ciągły rozwój mają ogromne znaczenie we współczesnym Świecie, jednak należy do wielu z nich podchodzić bardzo ostrożnie, aby nie ulec panującemu zaszufladkowaniu we własnym domu. Bowiem dzisiaj nie ma potrzeby gdziekolwiek wychodzić, skoro wszystko mamy na wyciągniecie ręki nawet siedząc na kanapie w salonie.

Przede wszystkim wykonywanie naszej pracy, jest dzisiaj możliwe zdalnie, sami ustalamy, kiedy i ile będziemy pracować. Poza tym zarobione pieniądze musimy, a nawet chcemy wydawać.

Jak się okazuje, technologie pozwoliły na stworzenie internetowych zakupów w każdym dostępnym sklepie. Natomiast dostępne portale społecznościowe oraz komunikatory umożliwiają kontakt z wieloma przyjaciółmi, wobec czego nie mamy już ochoty na kawę w kawiarni.

Jeżeli dołożymy do tego dostęp do rozrywki, jak filmy, książki, gry, które możemy sobie ściągnąć na domowe odtwarzacze, to zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że faktycznie nie mamy potrzeby wychodzenia z domu.

fotele Sword