Sport do zdrowie!

Dobra kondycja i zdrowe ciało to sprawa, o którą każdy powinien walczyć jak najdłużej, nie tylko do określonego roku życia. Codzienna dawka ruchu nie tylko wpływa na naszą wydolność, ogranicza możliwość powstania nadwagi czy ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie ryzyka wystąpienia zawałów czy zatorów, ale również poprawia nasze krążenie krwi.

Ten ostatni czynnik ma bezpośredni wpływ na stan wyglądu naszej skóry, ponieważ zachowujemy na dłużej jej jędrność i zdrowy wygląd. Aktywność pomoże zachować nam młody wygląd na dłużej nie tylko partii twarzy, ale również całego ciała.

Nie chodzi oczywiście o codzienne przebywanie na siłowni na najbardziej wyczerpującym treningu, ale powinnyśmy pamiętać, że każdego dnia powinnyśmy zrobić coś dla swojego ciała. To mogą być zajęcia fitnessu, jogging, aerobik albo – dla tych, którzy nie lubią wysiłku fizycznego – szybki spacer.

Zapewniając sobie odrobinę ruchu, nie tylko poprawimy sprawność naszego organizmu, ale zapewnimy sobie lepszy humor., a jak wiadomo „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

mincer www.interpretacja.net.pl pianki do golenia Venus