Paznokcie – koniec urlopowego szaleństwa

O paznokcie jesienią powinniśmy zadbać szczególnie. Po letnim dowitaminizowaniu organizmu, wchodzimy w okres, w którym zdecydowanie rzadziej będziemy mieli dostęp do świeżych, sezonowych owoców i warzyw.

Tym samym poziom witamin i minerałów w naszym organizmie będzie spadał. Warto zastanowić się nad zaopatrzeniem się w suplementy, które wspomogą nasze paznokcie, a także skórę i włosy w tym trudnym dla nich okresie.

Możemy także dbać o nasze paznokcie miejscowo, stosując odżywki i oliwki nawilżające płytkę, bez pomocy witamin nie odniosą one jednak pożądanego skutku – ważne jest, by działać kompleksowo. Jeżeli już zadbaliśmy o dobrą kondycję naszych paznokci, pora na kolor! Tutaj także triumfują jesienne barwy, które na paznokciach wyglądają szczególnie elegancko.

W tym sezonie warto także postawić na klasyczną czerwień i czerń, które w sezonie jesiennym powracają do łask i sprawdzą się zarówno na wieczór, jak i w ciągu dnia. Ci, którzy chcą zachować kolor na dłużej, mogą skorzystać z usług manicurzystki i pomalować paznokcie lakierem hybrydowym.

Utrzymuje się on na paznokciu znacznie dłużej i tworzy ładnie połyskująca taflę.

Odkryj świat prawdziwej przyjemności w naszej %drogerii erotycznej, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do rozkoszy. www.bvp-sidir.pl kremy i balsamy do stóp No.36