Czy w Sopocie jest ktoś zajmujący się chirurgią plastyczną?

Sopot to szczególne miejsce na mapie Polski, w którym to rocznie wypoczywa setki tysięcy turystów. Jest bardzo znane i lubiane, a w związku z tym rynek prężnie się rozwija, sprawnie chcąc sprostać wymaganiom i potrzebom swoich klientów. Okazuje się, że nie inaczej jest z miejscami, które zajmują się chirurgią plastyczną. Mogłoby się wydawać, że są one niepotrzebne, skoro obok, w Gdańsku jest takich ośrodków nawet kilkanaście.

Sopot jednak jest miastem w którym coraz chętniej, coraz więcej ludzi decyduje się na skorzystanie z tak szczególnej oferty. Jeśli szukasz w Sopocie miejsca, które oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu chirurgii plastycznej, zwróć szczególną uwagę na te kliniki i lekarzy:

  • Pierwsza propozycja na liście to ,,Orchid – centrum zdrowia i urody’’. Jest to klasyczna klinika w której można skorzystać z takich zabiegów jak: lifting pełny, lifting twarzy i szyi, lifting szyi i podbródka, podniesienie brwi, plastyka powiek górnych, plastyka powiek dolnych, plastyka małżowin usznych, plastyka chrzęstnej części nosa, plastyka górnej części nosa, zmniejszenie piersi, powiększenie piersi, korekcja piersi, plastyka brzucha, plastyka pośladków, plastyka ud, plastyka łydek, korekcja i usuwanie blizn, tatuaży i znamion. Ośrodek znajduje się na ulicy Jana Haffnera.

    Na wizytę można umówić się zarówno przy użyciu strony internetowej i dostępnego tam formularza lub tradycyjną formą;

  • Druga propozycja dla szukających rozwiązań w dziedzinie poprawienia swojego wyglądu i zakamuflowania ewentualnych mankamentów fizycznych to znana ,,Sopocka Fabryka Urody’’. Ośrodek zajmuje się medycyną estetyczną, kosmetologią, ale i także chirurgia plastyczna sopot. Ostatnią dziedziną w klinice zajmuje się dr med. Janusz Zdzitowiecki.

    Popularność tego miejsca rośnie jednak ze względu na innych pracowników, którzy tworzą kompleksową obsługę pacjentów: Justyna Sarbiewska (kosmetolog i masażysta), Ewelina Szuta (dietetyk), Anna Szopińska – Bartoszak (asystentka), Piotr Zdzitowiecki (menager) oraz Jarosław Zdzitowiecki (marketing i obsługa prawna). Ten wybitny ośrodek oferuje takie zabiegi jak: rekonstrukcje, powiększanie i pomniejszanie piersi, plastyka ust, nosa i powiek, plastyka brzucha, pępka i pośladków, liposukcja, plastyka ramion i ud, korekcja warg sromowych mniejszych. Do ciekawej i rozbudowanej oferty chirurgicznej z pewnością można także zaliczyć, rzadko spotykane – leczenie chrapania, poprzez aplikację fal radiowych RFQ;

  • Kolejne miejsce warte uwagi to ,,Clinica Sopot’’, które znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej 5 w Sopocie. Tam specjaliści działają w zakresie chirurgii plastycznej twarzy, piersi i innych części ciała.

    W zespole Clinica Sopot pracują doktorzy chirurgii plastycznej oraz lekarz otolaryngolog.

.

zabiegi oczyszczające na twarz trychologia poznań